SIPY - IP TELEFONIE KDEKOLIV IP TELEFONIE KDEKOLIV
SIPY.czDOMAČasté dotazy › Jakým způsobem si předplatím kredit?

Jakým způsobem si předplatím kredit?

Kredit je možné předplatit po úspěšné registraci a přihlášení na váš účet v sekci Platby - Nová platba. Pro správnou identifikaci Vaší platby je důležité připsání platby na účet WIA pod správným variabilním symbolem. Transakci můžete realizovat prostřednictvím následujících platebních metod (výčet není závazný, můžete použít i jinou platební metodu):

Raiffeisenbank DOPORUČUJEME

Disponujete-li účtem u Raiffeisenbank, můžete platbu uskutečnit vstupem do online web terminálu s přednastavenými hodnotami (číslo účtu, variabilní symbol). Po úspěšné certifikaci uživatelem se provede vlastní platba, která díky své rychlosti umožní zpravidla do pěti minut začít odebírat službu.

Bankovním převodem

Průvodce vygeneruje zálohovou fakturu, kterou je třeba uhradit převodem z vašeho účtu, případně podáním bankovního příkazu v jakékoliv bance ve prospěch účtu 818279001/5500. Službu bude možné využívat ihned po připsání peněz na účet WIA - zpravidla za jeden až dva pracovní dny. Je potřeba dodržet variabilní symbol. Upozornění: Pokud použijete k platbě poštovní poukázku, Česká pošta změní variabilní symbol platby. V těchto případech nejsme schopni v našem systému identifikovat příjem Vaší platby. Nedoporučujeme používat tento způsob úhrady;

Platba kuponem

Kupon s nominální hodnotou 600 Kč s DPH. Můžete jej zakoupit u našich obchodních partnerů nebo na pobočkách společnosti WIA (Cheb: Kamenná 4 nebo Praha 1: Štěpánská 61 – Palác Lucerna). Kupon je opatřen stíracím polem, pod kterým naleznete dobíjecí kód. Přihlaste se do svého účtu a v sekci platby zvolte platbu kuponem, zde vyplňte kód a potvrďte.