SIPY - IP TELEFONIE KDEKOLIV IP TELEFONIE KDEKOLIV
SIPY.czDOMAČasté dotazy › Jakým způsobem si předplatím kredit?

Jakým způsobem si předplatím kredit?

Kredit je možné předplatit po úspěšné registraci a přihlášení na váš účet v sekci Platby - Nová platba. Pro správnou identifikaci Vaší platby je důležité připsání platby na účet WIA pod správným variabilním symbolem. Transakci můžete realizovat prostřednictvím následujících platebních metod (výčet není závazný, můžete použít i jinou platební metodu):

Bankovním převodem

Průvodce vygeneruje zálohovou fakturu, kterou je třeba uhradit převodem z vašeho účtu, případně podáním bankovního příkazu v jakékoliv bance ve prospěch účtu 818279001/5500. Službu bude možné využívat ihned po připsání peněz na účet WIA - zpravidla za jeden až dva pracovní dny. Je potřeba dodržet variabilní symbol. Upozornění: Pokud použijete k platbě poštovní poukázku, Česká pošta změní variabilní symbol platby. V těchto případech nejsme schopni v našem systému identifikovat příjem Vaší platby. Nedoporučujeme používat tento způsob úhrady;

Platba kuponem

Kupon s nominální hodnotou 600 Kč s DPH. Můžete jej zakoupit u našich obchodních partnerů nebo na pobočkách společnosti WIA (Cheb: Kamenná 4 nebo Praha 1: Štěpánská 61 – Palác Lucerna). Kupon je opatřen stíracím polem, pod kterým naleznete dobíjecí kód. Přihlaste se do svého účtu a v sekci platby zvolte platbu kuponem, zde vyplňte kód a potvrďte.