SIPY - IP TELEFONIE KDEKOLIV IP TELEFONIE KDEKOLIV
SIPY.czV PRÁCI › Jak SIPY funguje?

Jak SIPY funguje

Telefonní služba SIPY je zcela univerzální a vždy najde řešení pro každého klienta. Máme i variantu pro firmy, které se chtějí vyhnout jakýmkoliv změnám a zachovat stávající řešení. Stačí kontaktovat naše obchodní oddělení. Zkonzultujeme s Vámi požadavky na telefonní službu a vytvoříme nabídku na míru.

SIPY - VoIP telefonování pro malé, velké firmy i call centra!

Nejmenší firmy

Pro nejmenší firmy s jednotlivými zaměstnanci je nejvhodnější základní varianta telefonování přes internet SIPY. Samozřejmostí je volání z pevné linky bez paušálu. Tato varianta nevyžaduje žádné smlouvy, funguje na předplaceném principu. Standardní způsob plateb na fakturu využívá řešení SIPY Professional určené pro malé i velké firmy.

Malé firmy

Pokud se zajímáte o IP telefonii pro menší firmy, řešení SIPY nabízí stejnou jednoduchost jako základní varianta – stačí jen pořídit si IP telefonní přístroje, adaptéry nebo nainstalovat zdarma softwarové telefony, podepsat smlouvu o poskytování služeb a můžete neomezeně užívat levného telefonování. Pro tuto variantu se rozhodla např. firma BEN. Podívejte se, jak u nich internetové volání SIPY Professional předčilo veškerá očekávání.

Střední a velké firmy

Naprostá většina firem s více než 5 zaměstnanci a firmy, které vyžadují moderní telefonní služby a maximální spolehlivost si vybere řešení SIPY pro velké firmy, jehož součástí je i naše speciální telefonní ústředna – SIPY box. Ta je poskytována za minimální částku či dokonce bezplatně a umožňuje nejen pohodlné a přehledné nastavování všech parametrů, ale též objednávání dalších služeb, zálohování internetové přípojky a dokonce i možnost interního volání při výpadku připojení. Přečtěte si, jak IP telefonie SIPY Professional splnila všechny nároky kladené firmou Sybase ČR.

Call centra

Největší nároky klade na telefonní služby speciální klientela jako jsou call centra, hot-line, výzkumné agentury či telefonní poradny. Pro ně je určeno SIPY Professional pro Call centra. Tato varianta klade největší důraz na nadstandardní funkce – inteligentní přesměrování, hlasový konverzant apod. Informujte se, proč i Hotel.cz je se SIPY Professional maximálně spokojený.

Hotely

Kontaktujte nás ještě dnes! Dodáme nastavení šité na míru přímo Vašim potřebám.